Profesjonalnie
i wygodnie...


okna, drzwi, podłogi, bramy.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już od roku 2000. Jesteśmy specjalistami w branży stolarki budowlanej wykonywanej indywidualnie według potrzeb klienta. Duże zaangażowanie w rynek zagraniczny powoduje, że jesteśmy znani i pożądani w wielu krajach europejskich, gdzie wykonujemy wiele realizacji.

Okna i drzwi renomowanych producentów

U nas możecie Państwo znaleźć ofertę renomowanych producentów PCV i aluminium oraz solidnych producentów drzwi wejściowych i wewnętrznych. W sprzedaży dostępne są między innymi drzwi w połysku, drzwi stalowe i ponadczasowe drzwi drewniane, okna Vetrex, solidne bramy garażowe, dodatki w postaci roletek materiałowych, żaluzji, parapetów. Oprócz klasycznych okien i drzwi w ofercie dostępne są również drzwi dźwiękochłonne, drzwi pasywne, okna otwierane na zewnątrz cieszące się dużą popularnością. Jednym słowem wszystko dla domu.

Nasza oferta nie ogranicza się do handlu, w zakres naszych usług wchodzi oczywiście również transport, montaż i inne prace budowlane, wszystko co niezbędne do profesjonalnego wykonania nawet najtrudniejszej realizacji. Nasze ekipy podwykonawcze to najlepsi fachowcy w swojej branży i poradzą sobie z każdą trudnością, a specjaliści pracujący w naszym biurze zawsze mili i pogodni pomogą każdemu zapomnieć o rozterkach i podjąć właściwą decyzję.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty sprostają Państwa oczekiwaniom a oferowane przez nas okna i drzwi podkreślą charakter obiektów, zapewnią bezpieczeństwo i optymalną ochronę przed utratą ciepła.

Kontakt

Biuro handlowe znajduje się na terenie SCMB.

ul. Santocka 39,
71-083 Szczecin

tel./fax 91 464 52 31

tel./fax  91 464 36 70

tel kom 609 830 740

tel kom 796 538 201

e-mail:
biuro@patio-okna.com
m.tarnogorska@patio-okna.com
wyceny@patio-okna.com

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres email) przez firmę PATIO w celach budowania relacji klienckich, marketingowych oraz oferowania produktów i usług własnych .

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę PATIO informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez firmę PATIO w celach handlowych i marketingowych.


    Lokalizacja