Profesjonalnie
i wygodnie...


okna, drzwi, podłogi, bramy.

Promocje na stolarkę budowlaną

Nowoczesne drzwi i okna w wyjątkowych cenach

Tylko w naszym salonie drzwi i okien w Szczecinie otrzymacie Państwo możliwość zakupu najnowocześniejszych drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, drzwi akustycznych czy też tanich okien PCV, nowoczesnych okien skandynawskich od czołowych producentów na rynku w tak atrakcyjnych cenach! Organizujemy akcje promocyjne, dzięki czemu otrzymacie produkty stolarki budowlanej najwyższej jakości przy jednoczesnej minimalizacji kosztów związanych z remontem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji oraz do skorzystania z rabatów.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z promocją okien, drzwi, dodatków, bram garażowych, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji.

Kontakt

Biuro handlowe znajduje się na terenie SCMB.

ul. Santocka 39,
71-083 Szczecin

tel./fax 91 464 52 31

tel./fax  91 464 36 70

tel kom 609 830 740

tel kom 796 538 201

e-mail:
biuro@patio-okna.com
m.tarnogorska@patio-okna.com
wyceny@patio-okna.com

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres email) przez firmę PATIO w celach budowania relacji klienckich, marketingowych oraz oferowania produktów i usług własnych .

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę PATIO informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez firmę PATIO w celach handlowych i marketingowych.


    Lokalizacja