Profesjonalnie
i wygodnie...


okna, drzwi, podłogi, bramy.

Verte

Drzwi Verte to kolekcje nowoczesne nawiązujące swoim wzornictwem do najnowszych panujących trendów w aranżacji wnętrz. Pod patronatem doświadczonego producenta drzwi Porta KMI Poland powstała nowa, innowacyjna marka. Drzwi Verte to doskonała jakość wykonania z najlepszych dostępnych materiałów oraz najnowocześniejszych technologii produkcji skrzydeł i ościeżnic. Każda grupa modeli stanowi swoistą rodzinę, w ramach której oferujemy, skrzydła o różnym stopniu przeszklenia i różnym układzie szyb i płycin, dając w ten sposób możliwość dopasowania skrzydeł do różnych pomieszczeń, typu łazienka, garderoba, pokój. Aktualnie oferowanych jest kilka serii wzorów w różnych konfiguracjach:

Drzwi Verte A-E – skrzydła ramowo – płycinowe

Kolekcja G

Kolekcja drzwi Verte G idealnie wpisuje się do mieszkań w stylu skandynawskim oraz nowoczesnych aranżacji utrzymanych w odcieniach bieli.

Kolekcja L                                                                                                                                                                                                     Połączenie klasyki i uniwersalności wzorów tej kolekcji zapewni ponadczasowość na wiele lat użytkowania.

 

 

Kolekcja N                                                                                                                                                                                            Klasyczne wzornictwo i wyjątkowe okleiny Synchro 3D sprawiają, że kolekcja z pewnością spodoba się klientom poszukującym zarówno klasycznych jak i bardziej nowoczesnych rozwiązań.

Drzwi Verte MODERN – skrzydła płaskie;

Drzwi Verte OPTIMA – skrzydła płaskie;
Producent stosuje klika dekorów dostępnych w zależności od rodzaju skrzydeł.

Contact us

Our sales office is located within the premises of SCMB.

ul. Santocka 39,
71-083 Szczecin

tel./fax 91 464 52 31

tel./fax  91 464 36 70

tel kom 609 830 740

tel kom 796 538 201

e-mail:
biuro@patio-okna.com
m.tarnogorska@patio-okna.com
wyceny@patio-okna.com

    Location