Profesjonalnie
i wygodnie...


okna, drzwi, podłogi, bramy.

Porta

Kolekcja BALANCE

Połączenie klasyki i elegancji pozwala na wykorzystanie tej kolekcji w prawie każdym wnętrzu.

Kolekcja DESIRE

Prosta i surowa forma tej kolekcji oraz pokrycie białym lakierem satynowym z dodatkiem srebrnych intarsji sprawiają, że kolekcja zachowuje swój unikalny charakter.

KOLEKCJA FIT

Porta FIT to ,,szyta na miarę”, szeroka gama produktów dostosowana do indywidualnych wymagań klienta. Kolekcja została przygotowana w 34 kolorach oraz w 4 różnych jakościach począwszy od oszczędnej i w atrakcyjnej cenie wersji Portadecor i wysokiej jakości użytkowej okleinę Portadur, aż po niezwykle odporną dającą gwarancję wieloletniego użytkowania drzwi okleinę CPL HQ. Laminat CPL HQ to materiał z kategorii Long Life Product stosowany w mieszkaniach o podwyższonym standardzie oraz wszędzie tam, gdzie drzwi narażone są na intensywne użytkowanie z sugerowanym przeznaczeniem do hoteli, budynków biurowych oraz innych miejsc użyteczności publicznej.

 

KOLEKCJA FOCUS

Drzwi z kolekcji Porta FOCUS to propozycja dla ludzi ceniących sobie swobodę przestrzeni, dla których światło pełni istotną funkcję przy projektowaniu wnętrz. W drzwiach z kolekcji szkło jest elementem podkreślającym nowoczesne wzornictwo. Dzięki temu doskonale komponuje się w nowoczesnych mieszkaniach, podkreślając ich otwarty charakter. Porta FOCUS jest rozwiązaniem dla każdego, kto chce wyróżnić swoje wnętrze atrakcyjnym i nowym stylem aranżacji. Standardowe wypełnienie typu ,,plaster miodu” można zastąpić płytą wiórową otworową, która charakteryzuje się lepszą wytrzymałością i wyższą izolacją akustyczną.

KOLEKCJA FORM

Oryginalność i nowoczesność z chromowanymi dodatkami.

KOLEKCJA GRANDE

Kolekcja skrzydeł w najmodniejszych kolorach. Solidna konstrukcja i profesjonalne wykończenie to właśnie Porta GRANDE

KOLEKCJA HARMONY

Klasyczne wzornictwo i wyjątkowe okleiny sprawiają, że kolekcja znajdzie swoich amatorów wśród klientów poszukujących klasycznych jak i nowoczesnych rozwiązań.

KOLEKCJA INSPIRE

Symetria kompozycji i urok drzwi Porta INSPIRE to idealny kompromis elegancji i funkcjonalności. Subtelne zdobienia i przeszklenia emanują dyskretnym urokiem i tworzą wyjątkowy, pełen lekkości ład estetyczny. To sentymentalne nawiązanie do tradycji w dobrym stylu

KOLEKCJA KONCEPT

Drzwi z kolekcji Porta KONCEPT odpowiadają najnowszym trendom we wzornictwie użytkowym. Popularne wzory są oparte na trwałej i efektownej konstrukcji ramiakowej składającej się z elementów poziomych i pionowych, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów drewnianych. Jest to propozycja dla klientów, którzy oczekują drzwi w których elementy drewniane odgrywają dominującą rolę w konstrukcji skrzydła. Kolekcja jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej oklein Portadecor, portasynchro 3D, Portadur lub Super Matt co ułatwia dopasowanie drzwi do indywidualnej aranżacji wnętrza

KOLEKCJA LEVEL

Wyjątkowe okleiny w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem tworzą elegancką kolekcję drzwi, która nada charakter każdej przestrzeni.

KOLEKCJA  LINE

Niezwykły charakter drzwi Porta LINE podkreślają wkomponowane w płaszczyznę skrzydła aluminiowe intarsje. Wzory z tej kolekcji dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, wyjątkowo odpornych oklein CPL HQ , co pozwala na ich zastosowanie nie tylko w mieszkaniach, ale również w biurach i hotelach. Okleiny Portadecor i Portasynchro wystepują w pionowym usłojeniu.

KOLEKCJA LONDYN

Drzwi z kolekji LONDYN charakteryzują się klasycznym wzornictwem i najwyższym standardem wykończenia.
Polecamy do nich dwa typy ościeżnic regulowanych Porta SYSTEM i PRESTIGE, ościeżnice o stałej szerokości i ościeżnice metalowe.
Oferujemy także modele dwuskrzydłowe.

KOLEKCJA MINIMAX

Drzwi z kolekcji PORTA MINIMAX to połączenie minimalnej ceny
z maksymalną jakością, którą gwarantuje zastosowana okleina Portadecor oraz płyta eukaliptusowa dwukrotnie lakierowana w kolorze białym


KOLEKCJA Nova

Wysoka jakość materiałów, atrakcyjne i popularne wzornictwo, oraz różne rodzaje przeszkleń to główne atuty tej propozycji. Porta NOVA to połączenie trwałości z urokiem drewna orzecha włoskiego. Modele z tej grupy znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i biurowych. Okleiny stosowane w tej kolekcji dla grupy 1.1-3.2 oraz 6.1-7.5 – Portadecor i Portasynchro 3D mają pionowe ułożenie słojów, natomiast dla grupy 4.1-5.5.- Portadecor, Portasynchro i Portaperfect mają ułożenie pionowe słojów.

 

KOLEKCJA Royal

.Porta ROYAL to kolekcja utrzymana w klasycznym wzornictwie, ale w zupełnie nowej odsłonie. Modelowe kształty skrzydeł łączące elegancję z klasyką pozwoli n wykorzystanie ich w każdej przestrzeni.

KOLEKCJA SKANDIA

Kolekcja idealnie wpisująca się w trend skandynawski podkreślając jego prostotę i funkcjonalność.

KOLEKCJA STYL

Porta STYL to wszechstronne walory dekoracyjne drzwi przy zachowaniu indywidualnego podejścia do wnętrza. Ciekawy efekt wystroju można uzyskać dzięki wzornictwu, które spełnia wysokie wymagania klientów

KOLEKCJA TWIST

W proponowanych modelach drzwi Porta TWIST, prosta forma i ostre kontury zostały złagodzone dzięki zastosowaniu łuków i krzywizn, które swoim kształtem mogą nawiązać do charakteru przestrzeni mieszkalnej. To kolekcja skierowana do grupy klientów, którzy chcą wyraźnie zaakcentować i wyróżnić drzwi, które stają się jednym z dominujących elementów w aranżacji wnętrza

KOLEKCJA VECTOR

Nowoczesne modele w subtelnym wykonaniu sprawiają, że kolekcja Porta VECTOR nadaje charakter wnętrzom, nie przytłaczając ich swoją obecnością.

 

 

KOLEKCJA WIEDEŃ

Drzwi z kolekcji WIEDEŃ charakteryzują się klasycznym wzornictwem i najwyższym standardem wykończenia.
Polecamy do nich dwa typy ościeżnic regulowanych Porta SYSTEM i PRESTIGE, ościeżnice o stałej szerokości i ościeżnice metalowe.
Oferujemy także modele dwuskrzydłowe.

Contact us

Our sales office is located within the premises of SCMB.

ul. Santocka 39,
71-083 Szczecin

tel./fax 91 464 52 31

tel./fax  91 464 36 70

tel kom 609 830 740

tel kom 796 538 201

e-mail:
biuro@patio-okna.com
m.tarnogorska@patio-okna.com
wyceny@patio-okna.com

    Location