Profesjonalnie
i wygodnie...


okna, drzwi, podłogi, bramy.

Esperto Line

Drzwi wewnętrzne Esperto Line projektowane są z pasją, tworząc nowe trendy oraz wyznaczając nowe kierunki w modzie wnętrzarskiej. Podczas projektowania kolekcji Esperto Line dołożono wszelkich starań aby najwyższa jakość wykonania spotkała się z eleganckim i nowoczesnym designem. Dostępność drzwi ograniczona jest tylko do salonów Fachowiec i partnerów sieci Grupa Fachowiec.

Esperto Line to dwie kolekcje drzwi wewnętrznych. Każda z kolekcji składa się z czterech modeli. Mnogość konfiguracji oraz kolorów sprawia, że będą pasowały do dowolnego pomieszczenia. Obecnie drzwi Esperto Line dostępne są w dwóch systemach – tradycyjnym systemie przylgowym oraz w systemie przesuwnym, do zabudowy lub naściennym.

 

Inviti w międzynarodowym języku esperanto oznacza „zapraszać”. Właśnie taka idea inspirowała nas podczas projektowania drzwi do kolekcji Inviti.

Inspiracją do tworzenia drzwi z kolekcji Tulla, był wyraz z języka fińskiego „tulla” oznaczający „przyjście”. Nadając kształt projektowi tych drzwi producent pragnął zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort ich eksploatacji, równocześnie nie rezygnując z kreowania emocji jakie towarzyszą zmianie otoczenia.

 

Contact us

Our sales office is located within the premises of SCMB.

ul. Santocka 39,
71-083 Szczecin

tel./fax 91 464 52 31

tel./fax  91 464 36 70

tel kom 609 830 740

tel kom 796 538 201

e-mail:
biuro@patio-okna.com
m.tarnogorska@patio-okna.com
wyceny@patio-okna.com

    Location