Profesjonalnie
i wygodnie...


okna, drzwi, podłogi, bramy.

Drewno

Firma DEWRO Wróbel sp.j. posiada 25-letnie doświadczenie w produkcji drzwi wewnętrznych na indywidualne zamówienie Klienta. To rodzinne przedsiębiorstwo, w którego rozwój zaangażowane jest już drugie pokolenie. Od początku istnienia DEWRO nieustannie stawia sobie nowe cele poprzez realizowanie nietypowych projektów naszych Klientów Dużą wagę przykłada do tego, by podążać za zmieniającymi się trendami, dlatego wprowadzają do swojej oferty coraz to nowe modele oraz egzotyczne okleiny naturalne.

Wszystkie prezentowane modele drzwi mogą być dowolnie modyfikowane i wykańczane według projektu klienta lub architekta.

Ich produkty mogą być wykończone lakierem kryjącym z widoczną strukturą drewna lub bez widocznej struktury drewna – powierzchnia skrzydła jest całkiem gładka. Standardem także jest wykańczanie drzwi okleinami naturalnymi i zabezpieczanie ich lakierami transparentnymi lub lakierobejcami. Jako firma która chce wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta może zastosować na swoich produktach dowolną naturalną okleinę, której nawet nie ma w standardowej ofercie.

Kontakt

Biuro handlowe znajduje się na terenie SCMB.

ul. Santocka 39,
71-083 Szczecin

tel./fax 91 464 52 31

tel./fax  91 464 36 70

tel kom 609 830 740

tel kom 796 538 201

e-mail:
biuro@patio-okna.com
m.tarnogorska@patio-okna.com
wyceny@patio-okna.com

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres email) przez firmę PATIO w celach budowania relacji klienckich, marketingowych oraz oferowania produktów i usług własnych .

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę PATIO informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez firmę PATIO w celach handlowych i marketingowych.


    Lokalizacja