Profesjonalnie
i wygodnie...


okna, drzwi, podłogi, bramy.

WINDOOR

Głównym filarem działalności firmy WINDOOR jest produkcja drzwi wewnętrznych. Produkowane drzwi można podzielić na wykończone folią standardową oraz folią 3-kierunkową. Oprócz klasycznych drzwi, w ofercie producenta znajdziecie Państwo również wewnętrzne drzwi przesuwne.

Pokrycie drzwi wewnętrznych okleiną drewnopodobną zapewnia wysokie walory estetyczne, dzięki którym drzwi doskonale prezentują się w Państwa domach i mieszkaniach. Unikalna struktura folii umożliwia odbijanie promieni słonecznych, co sprawia, że drzwi posiadają różne odcienie w zależności od pory dnia i nasłonecznienia.

Decydując się na zakup drzwi firmy WINDDOR, mają Państwo gwarancję korzystnego stosunku jakości do ceny.

Tanie drzwi do Państwa domów pozwolą obniżyć koszty remontu. Zaoszczędzone w ten sposób fundusze można przeznaczyć na dodatkowe prace lub inny cel.

 

Linie PRESTIGE ALU oraz PRESTIGE

 

Prezentujemy najnowszą kolekcję designerskich drzwi ramiakowych z LINII PRESTIGE oraz LINII PRESTIGE ALU. Skrzydła z tych serii wyróżniają się modernistyczną stylizacją oraz wysoką trwałością w najniższej cenie rynkowej. Ich wygląd pozwala na uzyskanie nowoczesnej stylizacji wnętrz, w których zostaną wykorzystane.

Głównym priorytetem producenta jest: oferowanie wysokiej jakości drzwi wewnętrznych za rozsądną cenę, wzornictwo zgodne z obowiązującymi trendami.

Proponowane modele to skrzydła drzwiowe wykonane z ramiaków MDF uszlachetnionych okleiną drewnopodobną o zwiększonej odporności na zarysowania.

Konstrukcja wyposażona jest w trzy zawiasy dwuczopowe zabezpieczone wkrętem.

Profile wykonano w technologii SOFTLine, wyróżniającej się brakiem łączeń okleiny na krawędziach. Takie rozwiązanie podnosi walory estetyczne drzwi.

W celu połączenia elementów pionowych i poziomych producent zastosował technologię czopowania i kołkowania, co zapobiega wypaczaniu oraz opuszczaniu drzwi w trakcie wieloletniego użytkowania.

 

 

 

 

DRZWI WEWNĘTRZE

 

 

Model Beta otwiera standardową rodzinę drzwi wewnętrznych. Wszystkie produkty z tej linii wykończone są FINISH FOLIĄ w kolorze drewna. W sprzedaży dostępne są drzwi w pięciu najpopularniejszych kolorach: jasna akacja, akacja, olcha, orzech, venge. Dzięki temu, oferowane przez nas drzwi będą się doskonale komponowały w wielu wnętrzach.

Szeroki wachlarz kolorów umożliwia dobór odpowiedniego modelu drzwi do konkretnego stylu mieszkania. System licznych przegród szklanych zapewnia optymalny dostęp światła do pomieszczenia. Natomiast z drugiej strony zapewnia poczucie prywatności i czyni wnętrze przytulnym.

 

Kontakt

Biuro handlowe znajduje się na terenie SCMB.

ul. Santocka 39,
71-083 Szczecin

tel./fax 91 464 52 31

tel./fax  91 464 36 70

tel kom 609 830 740

tel kom 796 538 201

e-mail:
biuro@patio-okna.com
m.tarnogorska@patio-okna.com
wyceny@patio-okna.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres email) przez firmę PATIO w celach budowania relacji klienckich, marketingowych oraz oferowania produktów i usług własnych .

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę PATIO informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez firmę PATIO w celach handlowych i marketingowych.


Lokalizacja